Son Yazılar
Replika Saat
Replika Saat
23/02/2015 0

Rolex Saat Hakkında
Rolex Saat Hakkında
01/04/2015 0

Safir Cam Nedir?
Safir Cam Nedir?
10/04/2015 1

Otomatik Kurmalı
Otomatik Kurmalı
22/05/2015 1

İzmir Replika Saat
İzmir Replika Saat
04/07/2016 1

Neden Patek Philippe Saatleri?

Yazar pier 27/12/2015 0 Yorumlar

                                                     

     

Neden Patek Philippe Saatleri?

 

Dünyanın saat merkezi olan İsviçre’den bir saat markası daha! Aslında İsviçre Cenevre merkezli kurulan bu saat markası, İsviçre’nin bilinen saat markaları arasında en eski olanlarından. Çünkü tarihi serüveni 1880’li yıllara kadar dayanıyor. Bu uzun tarihi miras Patek Philippe saatlerinin mükemmel bir sağlamlık, kalite ve tasarımla harmanlanarak günümüze kadar gelişmesini sağladı. Bugünde dünyanın en çok satan saat markaları arasında yerini alıyor. 

                            

 

Kimler tercih ediyor?

 

Patek Philippe elit kişiler için tasarlanıyor. İmajına ve prestijine dikkat etmek isteyen kişilerin en büyük aksesuarlarından birisidir. Gözde, vazgeçilmez ve etkileyici Patek Philippe saatleri, tasarımlarıyla etraftakileri büyülemeye yetiyor. üstelik resmi davetlerde giyilen kıyafetlere uygun bir aksesuar olarak ön planda. Takım elbiseli iş adamlarının en çok tercih ettiği saatlerden birisidir.

Tasarımında klasik detaylar çokça hakimdir. Ancak bu detaylar demode olmuş bir saat görünümü vermiyor. Tam aksi, modern ve etkileyici bir hava kazandırıyor. Altın sarısı gövdesi, kahverengi kordonuyla harika bir kombin vücuda getiren saat, şık olmak isteyenler için ideal bir tasarım!

Sizde bu şıklığa sahip olun

Patek Philippe saatleri bin ile üç bin lira arasında değişen satış fiyatına sahip. Bu rakamlar çok yüksek ve işi iyi olmayan bir kişi için ödenmesi imkansız bir para gibi. Ancak replika Patek Philippe saatleri sayesinde çok fazla yüksek fiyat ödemeden şıklık ve zarifliği taşıyabilirsiniz. 

Yorum Bırak