Son Yazılar
Replika Saat
Replika Saat
23/02/2015 0

Rolex Saat Hakkında
Rolex Saat Hakkında
01/04/2015 0

Safir Cam Nedir?
Safir Cam Nedir?
10/04/2015 1

Otomatik Kurmalı
Otomatik Kurmalı
22/05/2015 1

İzmir Replika Saat
İzmir Replika Saat
04/07/2016 1

Replika Saat ile Eta Saat Arasındaki İnce Farklar Neler?

Yazar pier 18/12/2015 0 Yorumlar

Replika Saat ile Eta Saat Arasındaki İnce Farklar Neler?

 

Modanın olmazsa olmaz aksesuar öğelerinden birisi saatler. Dünyayı kasıp kavuran saat markaları ve modelleri, moda trendlerini yansıta çizgileri, tasarımları, karizmatik oluşlarıyla insanları etkiliyor. Tabi fiyatlarıyla da insanları şaşırtıyor. Bu saatlerin estetik ve mükemmelliğine kavuşmanın yolu ise birebir kopyalarını satın almaktan geçiyor. Ünlü saat markaların kopyalanmasına da replika ve eta saatler deniyor. Bu kavramlar birbirinin yerine kullanılmıyor. Farklı bir nüans var aralarında. Replika saatler ünlü markaların sadece görünüşlerini kopyalıyor. Ancak eta saatler, bunun beraber kalitesini de kopyalıyor.

Sadece karizmamı mı?

Karar verme konusunda cevap vermeniz gereken bir soru. Eğer çok fazla kaliteye önem veren biri değilseniz, sadece görüntü yeter diyorsanız, replika saat modelleri dünyasını ziyaret edebilirsiniz. Eta saat modellerine göre daha ucuzdurlar. Replika saat modellerini sadece özel günlerde kombin tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Günlük giyim tarzınızda çok fazla saate ihtiyacınız yoksa, uygun olabilir.

Kalite de olsun

Kaliteden de asla ödü vermek istemiyorsanız, eta saat modellerini tercih edebilirsiniz. Günlük giyim tarzınızda saati bir karakter olarak kullanma eğilimindeyseniz, replika modellere göre daha sağlam olan eta saat modelleri arasında tercih yapmanızda fayda var. Eta saatler, mekanizmaları ve diğer kısımlarıyla ünlü markaları birebir kopyalar. Replika gibi sadece tasarımını kopyalamaz.

Yorum Bırak