Son Yazılar
Replika Saat
Replika Saat
23/02/2015 0

Rolex Saat Hakkında
Rolex Saat Hakkında
01/04/2015 0

Safir Cam Nedir?
Safir Cam Nedir?
10/04/2015 1

Otomatik Kurmalı
Otomatik Kurmalı
22/05/2015 1

İzmir Replika Saat
İzmir Replika Saat
04/07/2016 1

Rolex Submariner’in En İyi Adresi Royalsaat!

Yazar pier 16/12/2015 0 Yorumlar

Rolex Submariner’in En İyi Adresi Royalsaat!

Rolex efsanesinin en mükemmel modellerinden birinin submariner olduğunu duymuşsunuzdur. Bu saat ilk olarak 1953 senesinde piyasaya çıktı ve büyük bir yankı uyandırdı. O günden bu güne de dalgıçların en önemli saat tercihlerinden birisi. Tabi bu eşsiz saati takmak için illa da dalmaya gerek yok. Ama buradaki dalgıçların saatinden kasıt, ne kadar kaliteli bir gövdeye sahip olduğunu ifade etmek için. 300 metre derinliğe kadar bu saatle dalınabilir. Hatta daha derinlere girmek de mümkündür. Ama çok fazla da zorlamaya gerek yok sanırım.

Klasik giyimin olmazsa olmazı…

Genelde smokinle özel davetlere katılanların kombin saatleri arasında yer alıyor. Çünkü saatin çelik kasası, estetik tasarımı, sağlamlığı ve markasının yarattığı imaj özel günlerde göz önünde olmanız için yeterli bir şey. Sizde bu saatle mükemmel olmak istiyorsanız, elbette biraz paranıza kıymanız gerekecek. İsviçreli tasarımcılar tarafından üretilen ve kesinlikle el işçiliğinin muazzam bir parçası ve emeği olarak piyasaya sürülen saat, oyster model kasası, 40 mm çapa sahip. Aynı zamanda arka kasanın vidalı, kurma kasanın da çok dayanıklı olduğunu da eklememiz gerekecek.

Çizilmeye karşı dayanıklı yapısı, yüksek kalitedeki çelik kasası ve daha birçok özelliğiyle bir rolexe sahip olmak herhalde çok zor gibi. Çünkü çok yüksek fiyatlarla bu saate sahip olabilirsiniz. Ancak replika modellerini daha ucuza alabileceğinizi de söylemek gerekir.  

Yorum Bırak