Son Yazılar
Replika Saat
Replika Saat
23/02/2015 0

Rolex Saat Hakkında
Rolex Saat Hakkında
01/04/2015 0

Safir Cam Nedir?
Safir Cam Nedir?
10/04/2015 1

Otomatik Kurmalı
Otomatik Kurmalı
22/05/2015 1

İzmir Replika Saat
İzmir Replika Saat
04/07/2016 1

Tasarımıyla Baştan Çıkaran Hublot Saat Modelleri!

Yazar pier 23/12/2015 0 Yorumlar

 

 

Tasarımıyla Baştan Çıkaran Hublot Saat Modelleri!

Dünyanın en iyi saat markalarından birisi daha! Hublot saatleri İtalyan tasarımının inanılmaz detaylarını taşır. Hublot 1980’den beri saat piyasasında varlığını her geçen gün  daha fazla hissettirmiş bir marka olmayı başardı. Bu başarısının müsebbibi ise, saatlerin inanılmaz derecede estetik, karizmatik ve endamlı olması sağladı.

 

Sadece estetik mi peki?

Elbette Hublot marka saat modelleri sadece estetik detayları iyi sunmakla yetinmedi. Aynı zamanda başarısını sağlam ve dayanıklı saatler üreterek de pekiştirdi. Bu bakımdan dünyanın en sağlam saatleri arasında yer alıyor ve komplike kasa sistemi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım deneyimini müşterilerine sunuyor. Bir Hublot saat markasının kasasında yer alan vidaların sayısı 30’dur ve mekanizması 12 farklı parçadan oluşur. Bu kronik yapı, Hublot saat mühendisliğinin ulaştığı zirvenin de bir nişanesidir.

Ayrıca Hublot markası saatin vatanı olarak bilinen İsviçreli markaları da rahatsız etmiştir. Çünkü her defasında büyüyen ve bu istikrarını koruyarak, dünya saat vatanı nişanesini taşıyan İsviçre’ye tek başına rakip olabilecek finansa, müşteri kitlesine, saat mühendislik ve teknolojisine sahip olan ender markalardan biri oldu.

 

Hublot saat fiyatları ne kadar uçuk?

Saat markası başarılı olunca, fiyatı da bir o kadar başarılı olabiliyor. Yani lüks mevki diyebiliriz. Ancak eta saat modelleri arasında Hublot modellerini bulabilmeniz mümkündür. Böylece “Benim saat Hublot” diyebiliriz. 

Yorum Bırak