Hakkımızda


 Hakkımızda
Pier Saat uzun yıllardan beri birbirinden farklı replika saat modellerini saatseverlerle buluşturan kol saati sektöründe lider bir kurumdur. Amaçlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye ve gün geçtikçe daha da büyüyen bir kurum olmaya devam etmekteyiz. Kuruluşundan bu yana e-ticaret sektöründe müşteri odaklı hizmet veren Pier Saat dünyaca tanınmış markaları profesyonel bir şekilde tüketiciye sunmayı ilke edinmiştir. 

 

 

 Neden Piersaat.com?
Replika saatlerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur saatin yüksek kalitede ve fonksiyonda olmasıdır. Biz A+++ kalite ürünler satışa sunmaktayız.
Piersaat.com ailesi olarak bizim için satış değil müşterilerimizin memnuniyeti önceliklidir. Bu nedenle saatlerimiz siz değerli müşterilerimize ulaşmadan önce detaylı bir kontrolden geçerek gönderimi gerçekleşir. Satış sonrası da 1 yıl mekanizma garantimiz devam etmektedir. Saatte herhangi bir problem veya arıza olduğu takdirde garanti kapsamında en yakın sürede sorun giderilir.
Satın alınan ürünün teslimatı en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Havale ile satın alınan ürünlerde ürün hemen kargoya verilerek 24 saat içinde sizlere ulaştırılır. Kapıda ödeme sistemi ile alınan ürünün teslimat süresi 3 iş günüdür.
Ödeme seçeneklerimiz arasında havale ve kapıda ödeme sistemi bulunmaktadir. Havale ile alınan ürünlerde extra %5 indirim fırsatınız oluşmaktadır. 
Bize sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numarası veya mail ile ulaşabilirsiniz.